top of page

Język włoski - Łomianki

Włoski Łomianki

Szukasz miejsca, w którym przyjaźni i kompetentni lektorzy pomogą Ci opanować język włoski? Zapraszamy na nasze zajęcia w Łomiankach! Proponujemy skuteczne lekcje indywidualne oraz grupowe. Nauczamy na każdym poziomie, na życzenie włączamy w kurs spotkania z native speakerem. Dlaczego warto do nas dołączyć? Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń językowych sprawia, że:

​​

- materiał i metody nauczania dostosowane są do potrzeb i umiejętności uczestników,

- rezultat osiągniesz szybciej dzięki nowoczesnym narzędziom dydaktycznym,

- przez cały kurs będziesz wspierany przez wykwalifikowanych lektorów,

- otrzymasz spersonalizowany plan zajęć indywidualnych,

- poczujesz, że prowadzący poświęca Ci wystarczającą ilość uwagi w grupie.

Język włoski Łomianki - 'kurs jeden ja jeden'

Jeśli żaden z proponowanych tu kursów grupowych języka włoskiego nie pasuje do Twojego grafiku, skorzystaj z trybu „jeden na jeden”. Umożliwi to dostosowanie terminu i częstotliwości spotkań w 100% to Twoich potrzeb. Oferujemy 60-minutowe zajęcia:

- indywidualne w cenie 80 zł lub pakiet 10 lekcji o wartości 720 zł,

- grupowe w cenie 60 zł lub pakiet 10 lekcji o wartości 540 zł.

Bez względu na to, czy chcesz rozpocząć naukę dla własnej przyjemności, czy chcesz przygotować się do matury lub na wakacyjny wyjazd – skontaktuj się z nami! Przekonaj się, że przyswajanie języka włoskiego może być przyjemnością. Zadbają o to kompetentni i uśmiechnięci lektorzy, dla których przekazywanie wiedzy jest pasją. Pamiętaj – wybierając pakiet, otrzymujesz 1. spotkanie gratis! Zapraszamy do centrum językowego w Łomiankach!​

bottom of page