top of page

Korepetycje z matematyki – Łomianki

korepetycje matematyka łomianki

Aby dostać się do wymarzonego liceum lub na upragniony kierunek studiów, trzeba osiągnąć odpowiednie wyniki testów. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury wymaga czasu i zaangażowania zarówno ze strony uczniów, jak i nauczycieli. Jako Boston Language Center w Łomiankach oferujemy kompleksowe korepetycje z matematyki, które pomogą naszym studentom odnieść sukcesy edukacyjne.

Doskonale wyszkolona kadra stale podnosi swoje kwalifikacje, poznaje nowe, sprawdzone metody nauczania, co przekłada się na szybkie przyswajanie wiedzy przez naszych uczniów. Gwarantujemy poprawę wyników osiąganych na testach z matematyki, w tym także na egzaminie ósmoklasisty i maturze.

Dla kogo są korepetycje z matematyki ?

Aby osiągnąć wymagany próg punktowy, który umożliwia przyjęcie do wybranej klasy w liceum, należy także zdobyć dobre oceny na świadectwie. Dlatego właściwe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki nie polega jedynie na nabyciu umiejętności rozwiązywania określonych zadań, ale także na dogłębnym zrozumieniu całości materiału. Nasi wykwalifikowani pedagodzy podchodzą do każdego ucznia bardzo indywidualnie i korzystają z technik dostosowanych do potrzeb studentów tak, by korepetycje z matematyki przebiegały interesująco dla każdego ucznia. Opracowany przez Boston Language Center kurs ósmoklasisty skierowany jest do wszystkich młodych osób, które chcą osiągnąć wysokie wyniki na teście, utrwalić i usystematyzować swoją wiedzę i wzmocnić motywację do nauki. Stworzony przez nas system nauczania w bardzo prosty sposób umożliwia zrozumienie trudnych, matematycznych kwestii i wykorzystanie ich podczas egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej.

Korepetycje z matematyki - co obejmują ?

Kursy maturalne Boston Language Center prowadzone są przez nauczycieli z pasją, którzy każdego ucznia potrafią zachęcić i zmotywować do nauki matematyki. Zajęcia mają na celu opanowanie wiedzy i zdobycie umiejętności pozwalających osiągnąć wysokie wyniki podczas egzaminu dojrzałości.

Nasze korepetycje obejmują materiał przygotowanie do matury na poziomach:

  • podstawowym,

  • rozszerzonym.

 

Program kursów dostosowany jest do podstawy programowej i wymagań egzaminacyjnych. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

bottom of page